Automatyka budynków i BMS


Serwis i audyty

Dbając o właściwą pracę systemów

Dział Serwisu i Audytów to kompletna oferta

  • Pomoc związana z bieżącą eksploatacją automatyki obiektu oraz systemów BMS

Oferujemy kompleksową pomoc obejmująca stałą specjalistyczną opiekę serwisową obiektu (jako umowa ryczałtowa zawarta na określony czas i realizowana we współpracy z służbami technicznymi budynku) jak i doraźną pomoc w usuwaniu awarii oraz usterek systemów automatyki i BMS.

  • Przeglądy oraz audyty systemów automatyki oraz BMS

Wykonujemy usługi audytu systemów automatyki oraz BMS  oraz przeglądy okresowe zakończone szczegółowym protokołem odnośnie stanu całości systemu jak i jego poszczególnych elementów wraz z zaleceniami co do dalszej eksploatacji lub modernizacji.

  • Modernizacje instalacji automatyki

Całościowo realizujemy modernizacje systemów automatyki i BMS poprzez przegląd zerowy instalacji, stworzenie / odtworzenie dokumentacji projektowej lub jej modyfikację, prefabrykację rozdzielnic, programowanie sterowników oraz końcowe uruchomienie instalacji wraz ze szkoleniem obsługi.

  • Usuwanie awarii i usterek

Doświadczenie zdobyte przy realizacji obiektów referencyjnych oraz współpraca z wiodącymi dostawcami sprzętu automatyki jak Schneider Electric, Honeywell, Johnson Controls, Beckhoff, Trend, Delta Controls pozwala nam na diagnozować oraz usuwać usterki większości systemów automatyki. Nasi inżynierowie są zawsze odpowiednio przeszkoleni w certyfikowanych jednostkach oraz wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie narzędziowe.

  • Dostawa elementów automatyki

Na życzenie dostarczamy pojedyncze elementy automatyki jak: sterowniki, moduły rozszerzeń, aparaturę obiektową (czujniki, siłowniki itp.), falowniki oraz elementy szaf sterowniczych. Na zakupy zawsze oferujemy rabaty od cen katalogowych producentów oraz opcję montażu.

  • Integrację systemów

Nasze szerokie doświadczenie przy pracy z protokołami min. Lonworks, BACnet, Modbs, M-BUS pozwala nam na integrację dowolnych urządzeń do istniejącego systemu automatyki jak i integrację cały systemów. Dysponujemy również zapleczem informatycznym co pozwala na tworzenie interfejsów komunikacyjnych oraz aplikacji na zamówienie.

Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wybierz interesującą Cię usługę
SerwisAudyt

  • img Audyty, przeglądy oraz BMS
  • img Serwis i modernizacje

Inster Sp. z o. o. jest autoryzowanym przedstawicielem:


Schneider Electric Honeywell Johnson Controls Beckhoff